Pristatymas

Visas www.saraswati.lt užsakytas prekes pristatysime tiesiai į namus, darbo vietą, Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje.

Prekių pristatymo kaina į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 2,99 euro. Mokestis neskaičiuojamas, jeigu užsakymo suma viršija 70 eurų. Už atsiskaitymą kurjeriui ar paštomate imamas papildomas 1,50 Eur komisinis mokestis.

• Visi saraswati.lt užsakymai klientams pristatomi per 1-5 darbo dienas.

• Išimtiniais atvejais, kai prekės neturime tuo metu savo sandėlyje, užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 14 dienų, tačiau apie tokią išimtį saraswati.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu. 

• Jūs visada galite susitarti dėl Jums patogios pristatymo datos ir laiko. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą, Jūs manote, kad negalėsite tuo metu būti Jūsų nurodytoje vietoje, turite susisiekti su kurjeriu, arba saraswati.lt darbuotoju el. paštu: danisevai@gmail.com , pakoreguoti pristatymą ir pakeisti Jums patogią pristatymo datą ir laiką.

• Visos saraswati.lt užsakytos prekės pristatomos naudojantis pašto, kurjerių bei paštomatų paslaugomis, tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

• Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet pildydami Pirkėjo duomenis, laukelyje „Papildoma informacija”, nurodykite asmens kontaktinius duomenis, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

SVARBU ŽINOTI: Prekių pristatymo metu BŪTINAI patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, be defektų. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite saraswati.lt darbuotojus el. paštu: danisevai@gmail.com . Jums suteiksime visą reikalingą informacija bei susitarsime dėl naujos siuntos pristatymo.

Mes siūlome pasirinkti tinkamiausią siuntimo būdą:

Nemokamas siuntimas į OMNIVA arba LP Express paštomatus (pristatoma arčiausiai Jūsų esančiame ar Jūsų pasirinktame paštomate, perkant virš 70 EUR) – 0 EUR

1) Siuntimas į Omniva paštomatus (perkant  iki 70 EUR) – 2,99 EUR 

2) Siuntimas į LP Express  (perkant  iki 70 EUR) – 2,99 EUR

3) Siuntimas LP Express kurjeriu  – 5 EUR

4) Siuntimas Lietuvos paštu 3,50 EUR (pristatoma Jūsų nurodytu adresu, arba į artimiausią pašto skyrių perkant iki 70 EUR) 

5)Dėl prekių pristatymo užsienyje reikia tartis individualiai. Jeigu turite klausimų, nuo pirmadienio iki penktadienio darbo valandomis nuo 11 iki 19.00 val. skambinkite telefonais: +370 608 74939 arba rašykite el. paštu: danisevai@gmail.com

6) Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją reikia tartis individualiai.7) Užsakytas prekes nemokamai galite atsiimti parduotuvėje „Saraswati Krautuvėlė”. Mus rasite: Trimitų g. 6-37, Vilniuje
8) 

Siuntos į savitarnos pašto automatus pristatomos pirmadieniais – penktadieniaisJau pristatyta siuntą iš pašto terminalo galite atsiimti 24/7, bet kuriuo Jums patogiu laiku. Terminaluose siuntos yra saugomas 7 dienas. 

9) Atsiimant prekes iš kurjerio, ar Lietuvos pašto skyriuje, galite būti paprašyti pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.