Padaryk ką nors nuostabaus - kad kiti galėtų tai pakartoti.
Sign in
My Account

Lost password?

Wishlist 2
2 My Wishlist

View Wishlist Add all to cart

Krepšelis 0 0
0 Shopping Cart

No products in the cart.

Return To Shop
Shopping cart (0)
Subtotal: €0,00

Checkout

Free shipping over 70$
Visos Kategorijos
  • Natūralūs Akmenys
  • Higiena
  • Maistas
  • Kvapai
  • Papuošalai
  • Tekstilė
  • Įvairūs
  • Show moreShow less
  • Pradinis
  • PARDUOTUVĖ
    • Maistas
      • Arbata/Kavos gėrimai
      • Gėrimai
      • Saldumynai
      • Seitano dešrelės
      • Maisto Papildai
      • Prieskoniai
    • Higiena
      • Burnos/nosies priežiūra
      • Plaukų priežiūra
      • Kūno priežiūra
      • Ajurvediniai balzamai kūnui
      • Masažui
    • Natūralūs Akmenys
      • Apyrankės
      • Ametisto drūzos
      • Rutuliai, Kiaušiniai
      • Šlifuoti akmenėliai
      • Neapdirbti mineralai
      • Selenitas
      • Šiva Lingam
      • Kita
    • Kvapai
      • Kvepalai vandens pagrindu
      • Arabiškų kvepalų aliejai
      • Indiški aliejiniai kvepalai
      • Sausi kvepalai
      • Namų kvapai
      • DoTERRA Eteriniai aliejai
      • Indiški Smilkalai
      • Arabiški Bakhoor smilkalai/Dervos
      • Baltasis šalavijas smilkinimui
      • Palo Santo
    • Papuošalai
      • Sidabriniai papuošalai
      • Auskarai
      • Žiedai
      • Keramikiniai žiedai
      • Pakabukai
      • Apyrankės
      • Rankų darbo papuošalai
      • Žalvariniai indiški papuošalai
      • Kiti Rytietiški papuošalai
    • Tekstilė
      • Tašės/Kuprinės/Dėkliukai
      • Užtiesalai
      • Šaliai su jako vilna/pašmina
      • Šilkiniai šalikėliai/Skaros
      • Sariai/Čioliai
      • Hamam rankšluosčiai/pagalvėlės
      • Suknelės/Tunikos/Kaftanai
      • Paplūdimio skraistė pareo
      • Staltiesės Mandalos
      • Drabužiai.Indija/Nepalas
    • Įvairūs
      • Smilkalinės
      • Eterinių aliejų garintuvai
      • Variniai indai
      • Indiškos Vazos
      • Puodeliai
      • Statulėlės
      • Žvakės
      • Vėduoklės/Namų dekoracijos
      • Baldai
    • Įvairūs
      • Sapnų gaudyklės
      • Knygos/CD/Kortos/Lila
      • Žvakidės/Šviestuvai
      • Skambantis dubenėlis
      • Vėjo varpeliai/Būgnai/Koshi
      • Paveikslai
      • Malos/Rožančiai
      • Dėžutės/Kokoso dubenėliai
      • Vaišnaviškos prekės
      • Švytuoklės/Virgulės/Runos
  • Naujos prekės
  • Akcijos
  • Kalėdinės DOVANOS
  • Išpardavimas
  • Įrašai
  • D.U.K.
  • ENG
  • Kontaktai
Pradžia Higiena Ajurvediniai balzamai kūnui

Ajurvedinis daugiafunkcinis kremas Kailas Jeevan 30 gr

€9,45

 

„Kailas Jivan“ daugiafunkcis ajurvedinis kremas („Kailas Jivan“) yra unikali visiškai natūrali (pagaminta vaistinių žolelių ir aliejų pagrindu) daugiafunkcinė priemonė, kuri padės išspręsti sveikatos problemas nenaudojant farmacinių chemikalų. Produktas yra saugus ir pagamintas iš aplinkai nekenksmingų žaliavų. Jo taikymo sritis yra labai plati: jis naudojamas odai pakenkti, esant centrinės nervų sistemos darbo nukrypimams, virškinimui kaip analgetikas, priešuždegiminis, antimikrobinis ir antibakterinis agentas.
Tepalas efektyviai sprendžia dermatologines problemas: pašalina spuogus, nudegimus, mėlynes, nušalimus, ilgai trunkančias žaizdas, vabzdžių įkandimus, grybelinę infekciją, spuogus, dermatitą ir odos, kerpių, įtrūkusių kulnų ir pėdų uždegimus.
Kaip anestetikas, jis malšina raumenis, dantų, galvos skausmus, padeda nuo migrenos, vidurinės ausies uždegimo (vidurinės ausies uždegimo), dantenų
uždegimo ir kt .
Tai puiki priemonė gydant viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų peršalimą: kosulį, ARVI, kvėpavimo takų infekcijas, slogą, sinusitą.
Vaistas padės sergant virškinamojo trakto ligomis – opiniais pažeidimais, kolitu, vidurių užkietėjimu, viduriavimu, pykinimo priepuoliais, skrandžio spazmais, pilvo skausmais. Jis gydo apsinuodijimą maistu, palengvina hemorojus.
Kremas gali būti puikiai naudojamas kosmetikos reikmėms, jis suvienodins odos atspalvį, pašalins nedidelius defektus.
Laikymas : 12-18 ° C temperatūroje tamsioje vietoje.
Dėl subtilios struktūros, malonaus vaistažolių aromato, visiško paciento saugumo ir prieinamos kainos
Kailash Jivan tepalas yra pirmoje vietoje tarp nemedikamentinių produktų.

 

Liko 3

or
Add to wishlist
Add to compare
Tags: Ajurvedinis, Indiškas balzamas nuo skausmo, Kailas Jeevan, Nuo skausmo, Žolelių tepalas
Aprašymas

Ajurvedinis daugiafunkcinis kremas Kailas Jeevan 30 gr

Ajurvedinio kremo gamintojų naudojimo instrukcijose siūloma jį naudoti:

  • dermatologinių problemų pašalinimas – spuogai, nudegimo sužalojimai, hematomos, odos nušalimas, ilgai gyjančios žaizdos, vabzdžių įkandimai, grybelinė infekcija, spuogai, dermatitas ir odos uždegimas, kerpės, įtrūkę kulnai ir kojos;
  • skausmo sindromų malšinimas raumenų, dantų, galvos skausmų, migrenos, vidurinės ausies uždegimo (vidurinės ausies uždegimo), dantenų uždegimo ir kt. atvejais; akies gleivinės uždegiminių būklių gydymas, kaip gleivinės paraudimo terapija;
  • viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų peršalimo šalinimas – kosulys, ARVI, kvėpavimo takų infekcijos, rinitas, sinusitas (kaip atsikosėjimą skatinantis vaistas);
  • virškinimo trakto negalavimų gydymas – opinis uždegimas, kolitas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pykinimo priepuoliai, pilvo skausmai, pilvo skausmai, apsinuodijimas maistu, hemorojus;
  • imuniteto atstatymas ir stiprinimas.
  • be to, indiškas kremas „Kailas Jeevan“ gali būti naudojamas kaip kosmetika kovojant su nedideliais veido odos defektais.

SUDĖTIS:

  • Sandalmedžio aliejus pasižymi antiseptiniu poveikiu, padeda dezinfekuoti ir gydyti pažeistą odą. Malonus kvapas veikia kaip antibakterinis agentas, atbaidantis kenksmingus organizmus. Augalas, žinomas kaip pirštinė kiaulė, turi sutraukiantį, lengvą vidurius laisvinantį, dezinfekuojantį, žaizdas gydantį poveikį. Kai jis naudojamas kaip žaizdų ir įpjovimų gydymas, jis padeda sustabdyti kraujavimą.
  • Neem yra puikus vaistažolių antiseptikas, pasižymintis ryškiu sutraukiančiu ir apsauginiu poveikiu. Geba normalizuoti metabolinius lipidų procesus ir stabilizuoti riebalines liaukas.
  • Kamparas yra analgetikas. Tai turi poveikį, kuris stimuliuoja kraujotaką, stabilizuoja centrinę nervų sistemą, pašalina infekcinius kūno pažeidimus, malšina spazmus ir skausmą. Tai antiseptinė, priešuždegiminė ir vėsinanti priemonė. Eteriniai aliejai, kurių pagrindas yra kamparas, puikiai ramina savo aromatą.
  • Kokosų aliejus naudojamas kaip drėkiklis. Jame yra daug vitamino E, kuris maitina, atstato ir palaiko medžiagų apykaitos procesus odoje. Tai yra geriausia apsauginė priemonė, veikiama tiesioginių UV spindulių.
  • Shorea aliejus turi unikalią polinesočiųjų, mononesočiųjų riebalų rūgščių sudėtį. Turi odą maitinantį, drėkinantį, apsaugantį ir minkštinantį poveikį.

Taigi stebuklingasis kremas turi būti tepamas atsižvelgiant į esamą problemą, laikantis gamintojo rekomendacijų:

  • Dėl įvairių etiologijų odos pažeidimų plonu sluoksniu tepkite Kailą Jeevaną ant pažeistos vietos. Tai padės numalšinti skausmą ir paskatins ankstyvą gijimą.
  • Sergant vidurinės ausies uždegimu, į skaudamą ausinę būtina įdėti tamponą, suteptą kremu. Kosulys gydomas kompresais, dedamais ant krūtinės ir nugaros.
  • Gerklės skausmui, viduriavimui, dantų skausmui ir uždegimui tepalas tepamas ant kiekvienos uždegimo ir nerimą keliančios vietos.
  • Miego sutrikimai pašalinami tepant Kailo Jeevan tepalu vainiką, šventyklos sritį, kaktą ir kaklą. ** Naudojimo instrukcijose nurodoma, kad tokiu būdu taip pat galite atsikratyti nuovargio, per didelio smegenų sužadinimo dėl ilgalaikio psichinio streso.
  • Be to, vaistas skirtas vartoti esant pernelyg dideliam fiziniam krūviui.
  • Hemorojus reikalauja vietinio gydymo, tai yra, kompozicijos pritaikymas sutrikdytai vietai.
  • Kailos Jeevan vartojimas per burną:
    Vartojantiems indišką kremą per burną prieš tai būtina atlikti išankstinę konsultaciją su specialistu. Vartotojai teigia, kad naudojant šį kremą įmanoma sumažinti deginimą, viduriavimą, vėmimą ir pykinimą. Tai taip pat padės atsikratyti pepsinių opų, karščiavimo ir dizenterijos. Norėdami tai padaryti, turite gerti tepalą per burną 1 arbatinį šaukštelį per dieną suaugusiesiems, o vaikams nuo 4 iki 13 metų – 1/2 šaukštelio.
Atsiliepimai (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Rožių vanduo Dabur 250ml

€5,80 Original price was: €5,80.€4,80Current price is: €4,80.

ALEPO Muilas 35% lauro aliejau...

€9,90

Produktai kurie gali jus sudominti

Smilkalai "MUSK Heena"
Indiški Smilkalai

Smilkalai „MUSK Heena”

€4,00
Smiltainio aliejaus garintuvas
Eterinių aliejų garintuvai

Smiltainio aliejaus garintuvas

€18,00
Granatas
Natūralūs Akmenys

Granatas

€4,00
Smilkalai "Radharani Deluxe"
Indiški Smilkalai

Smilkalai „Radharani Deluxe”

€4,00
Natūralūs Eteriniai aliejai Goloka "MĖTOS" 10 ml.
Eteriniai aliejai

Natūralūs Eteriniai aliejai Goloka „MĖTOS” 10 ml.

€10,00
Dūminis kvarcas
Natūralūs Akmenys

Dūminis kvarcas

€32,00
Užtiesalas Mandala
Tekstilė

Užtiesalas Mandala

€35,00
NEROLI Natūralus Aromatas Rankų Darbo Stiklo grafine (5ml)
Indiški aliejiniai kvepalai

NEROLI Natūralus Aromatas Rankų Darbo Stiklo grafine (5ml)

€12,99
Akmenų piramidės "7 čakros"
Natūralūs Akmenys

Akmenų piramidės „7 čakros”

€30,00
Skambantys Vėjo Varpeliai
Įvairūs

Skambantys Vėjo Varpeliai

€22,00
Saraswati Krautuvėlės Dovanų Kuponas
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Įvairūs

Saraswati Krautuvėlės Dovanų Kuponas

€15,00 – €100,00Price range: €15,00 through €100,00
JAUKUS ŠALIS su jako vilna
Šaliai su jako vilna/pašmina

JAUKUS ŠALIS su jako vilna

€39,00
Auskarai ŽEMĖ
Auskarai

Auskarai ŽEMĖ

€15,00
Žvakidė "Trigubas mėnulis"
Įvairūs

Žvakidė „Trigubas mėnulis”

€15,00
Pakabukas FOSILIJA- ORTHOCERAS
Pakabukai

Pakabukas FOSILIJA- ORTHOCERAS

€10,00
Medvilnės užtiesalas "HAMSA"
Tekstilė

Medvilnės užtiesalas „HAMSA”

€35,00
Puodelis "Mandala"
Įvairūs

Puodelis „Mandala”

€14,99
Song of India natūralus kvapų aliejus BOLLYWOOD 10 ml
Indiški aliejiniai kvepalai

Song of India natūralus kvapų aliejus BOLLYWOOD 10 ml

€9,99
Keramikinis žiedas (16,17,18,19,20)
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Keramikiniai žiedai

Keramikinis žiedas (16,17,18,19,20)

€24,00
Selenito žvakidė 6 cm
Įvairūs

Selenito žvakidė 6 cm

€8,00
Malta kvapioji ferula (asafetida)
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Maistas

ASAFETIDA – Malta kvapioji ferula

€5,50 – €6,99Price range: €5,50 through €6,99
LABRADORITAS rutulys/ sfera (6,5 cm)
Natūralūs Akmenys

LABRADORITAS rutulys/ sfera (6,5 cm)

€68,00
Tajų žolelių inhaliatorius HA - THA
Ajurvediniai balzamai kūnui

Tajų žolelių inhaliatorius HA – THA

€12,90
Švelnus Madraso kario mišinys TRS, 100g
Maistas

Švelnus Madraso kario mišinys TRS, 100g

€3,59
Keramikinis žiedas (17,19)
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Keramikiniai žiedai

Keramikinis žiedas (17,19)

€24,00
Minkštos medvilnės SARIS
Sariai/Čioliai

Minkštos medvilnės SARIS

€45,00
Marškiniai (L, XL)
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Drabužiai.Indija/Nepalas

Marškiniai (L, XL)

€22,00
Stiklinė Gertuvė "Mandala"
Įvairūs

Stiklinė Gertuvė „Mandala”

€21,00
Karneolio apyrankė
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Apyrankės

Karneolio apyrankė

€8,00 – €16,00Price range: €8,00 through €16,00
Krioklio efekto smilkalinė backflow FATIMA
Įvairūs

Krioklio efekto smilkalinė backflow FATIMA

€23,00
Smilkalai "MUSK Heena"
Indiški Smilkalai

Smilkalai „MUSK Heena”

€4,00
Žiedas MĖNULIO AKMUO (17,5d)
Papuošalai

Žiedas MĖNULIO AKMUO (17,5d)

€74,00
Terakotos vaza. Indonezija
Indiškos Vazos

Terakotos vaza. Indonezija

€32,00
Apatitas
Natūralūs Akmenys

Apatitas

€20,00
Karamat BLUE MUSK 6 ml
Arabiškų kvepalų aliejai

Karamat BLUE MUSK 6 ml

€12,00
OUD WARDA aliejiniai 5ml El Nabil
Arabiškų kvepalų aliejai

OUD WARDA aliejiniai 5ml El Nabil

€10,00
Rožinio Kvarco Švytuoklė
Įvairūs

Rožinio Kvarco Švytuoklė

€12,00
Dalmantininis Jaspis
Natūralūs Akmenys

Dalmantininis Jaspis

€6,00
Tradicinis Marokietiškas rankų darbo medvilnės pledas POM POM
Tekstilė

Tradicinis Marokietiškas rankų darbo medvilnės pledas POM POM

€127,00 Original price was: €127,00.€99,00Current price is: €99,00.
Naujų smilkalų rinkinys
Indiški Smilkalai

Naujų smilkalų rinkinys

€4,00

Nemokamas pristatymas nuo 70€

Pristatymas paštomatu.

Siunčiame į visas šalis

Fizinė parduotuvė

Kalvarijų g. 8 Vilnius.

  • Informacija

    • Gleb Bobyliov Individuali veikla Nr745917

    • Maisto tvarkymo pažymėjimo numeris 69MTSPĮ-1892

    • PVM mokėtojas LT100014862515

  • Informacija pirkėjui

    • Susisiekti

    • D.U.K.

    • E-parduotuvės taisyklės

    • Prekių grąžinimas

    • Privatumo politika

  • Mano paskyra

    • Mano paskyra

    • Užsakymų istorija

    • Norų sąrašas

    • Naujienlaiškis

Copyright © 2023 Saraswati Krautuvėlė